Koupit výklad po telefonu

Zakoupení tarifu pro výklad po telefonu ZDE

Váháte, zda zavolat?

Nebojte se!  Klidně mi zavolejte a já Vám ráda poradím, jestli si s něčím nevíte rady. Nebo máte jen chuť vědět, jestli si budeme rozumět. Jak mě můžete zkontaktovat?

+420 608 941 587   nebo  info(zavináč)vykladkartarky.cz

Osobně?

Ano, není to žádný problém. Stačí jen, když mi zavoláte a domluvíme se na určitý termín. Cena výkladu za jednu hodinu bude činit 400 k. Kratší výklad je možný. Samozřejmě Vás bude stát méně. Při výkladu nad hodinu se Vám vždy odečte z každé další hodiny 50k. Je dobré, abyste si předem promyslely otázky, na které chcete znát odpovědi.     Klidně si je napište na papír a doneste. Budete jistější, že na nic nezapomenete a klidnější. Karty nám ukáží, kudy se vaše cesta ubírá a co bude pro Vás to nejlepší. Pokud něčemu nebudete rozumět, tak danou odpověď rozebereme ze všech možných stran, aby Vám bylo vše jasné. A život se stal krásnějším. Ke konci výkladu Vás čeká milý dáreček.

Vaše kartářka Maat

Než si koupíte TARIF:

Dozvíte se vše, co potřebujete vědět.  Kdy spolu můžeme mluvit, z jakých karet věštím a proč, prostě chcete – li se zeptat ptejte se. Popřípadě sdělit  Vaše obavy z toho, jak bude probíhat věštění. Uklidním Vás. Nic to není. Stačí jen zavolat a Vše vysvětlím. Navíc si můžeme třeba dobře popovídat o tom jaké je krásné počasí,než si zakoupíte tarif a budeme řešit Vaši situaci. Aby jste věděli, jestli Vám budu vyhovovat. Ráda Vám pomohu najít řešení.

 

Vážení zákazníci,

protože nepoužívám telefonní linku se zvýšeným tarifem, jediná možnost jak se se mnou zkontaktovat je standardní telefon. Vykládám karty pouze omezený čas v týdnu (ostatní dny mám nabité zákazníky s kterými řeším jejich problémy osobně) a linka se zvýšeným tarifem pro tyto účely není vhodná.

Platba předem – výhody

Platbou předem získáte opravdu nízké hovorné již od 13 Kč za jednu minutu věštění. Z toho důvodu vyžaduji platbu předem na účet 2900299043 / 2010.

Na této platbě a informaci o tom jak platbu provést se se mnou můžete domluvit na stejném telefonním čísle +420 608 941 587  které používám pro výklad nebo tuto platbu provést dle popsaných tarifů na výše uvedený bankovní účet.

Cena tarifů (cena za kterou voláte)

Tarify jsou rozděleny do několika kategorií s rozdílnou cenou hovoru. Nejlevnější hovor můžete uskutečnit za cenu 13 Kč/min. + cena Vašeho operátora.

Tarify

 

 

Doba volání 60 min. Cena hovoru 13 Kč/min.

Doba volání 30 min. Cena hovoru 15 Kč/min.

Doba volání 15 min. Cena hovoru 17 Kč/min.

Doba volání 10 min. Cena hovoru 20 Kč/min.

Účet pro platbu 2900299043/2010

 

Při platbě předem prosím používejte jako Variabilní symbol číslo telefonu z kterého budete volat.

Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno popřípadě přezdívku.

Toto je nesmírně důležité pro správný průběh naší komunikace.

Připsání peněz na účet

Po připsání peněz na účet Vás budu informovat SMS zprávou.

Po tomto okamžiku můžete volat v určený den. Více zde…