Tarot

Jak spolu budeme pracovat.

O mně jste se dozvěděli v sekci kartářka MAAT.

Zde Vám chci říci, že při výkladu budu používat karty kartářky Renaty Herber. Vybrala jsem si je před čtyřmi lety, kdy mě oslovili. Pracuji s nimi každý den, tudíž vím, že i Vám budou neustále pomáhat, tak jako mě. Při mém výkladu si můžete být jistí, že Vaše tajemství, obavy a přání zůstanou pouze mezi námi. Tuto skutečnost považuji za samozřejmost.

Podíváme se na Vaše otázky ze všech stran. Budeme Váš problém rozebírat do doby než se stane minulostí. V době, kdy mě vyhledáte, nám výklad karet ukáže jaká cesta je vhodná pro Vaše dobro. Věřte, že i to co se ve Vašich očích jeví jako zlé, budoucnost ukáže, že tomu tak nebylo.  Je jen na Vás jak  s danými informacemi naložíte. Někdy si můžete říct “ co nám to ta kartářka říká, to není možné?“ a pak se to stane. Je to tím, že změníte a transformujete své myšlení.

V ten okamžik budou již tažené karty vypadat zcela jinak, a Váš osud bude pozměněn. Není to díky mě a kartám, ale díky cestě na kterou jsme se spolu vydali, při předešlém výkladu a vy jste pochopili.

Výklad karet berte jako pomocníka, rádce, který pomáhá v nouzi najít cestu ke štěstí. Cestu sama k sobě. Naprostou vyrovnanost.

 

Vaše vrba

 

Chcete si jen tak popovídat? O počasí, o tom, co na sebe nebo kam jet na dovolenou? žádný problém. Zavolejte a budem si povídat. Máte myšlenky, které Vás tíží a chcete se někomu svěřit? Ať už jsou jakéhokoli charakteru. Nemáte zájem o vytahování karet? Tak i v tomto případě, jste zde správně. Moc dobře znám situace, kdy se nemáte komu svěřit a uvnitř Vás trpíte bolestí. Vypovídáním se Vám uleví a spadne Vám kámen ze srdce. Nadále platí stejné pravidlo, jako u karet. A to je, že vše, co mi řeknete bude pouze mezi námi. A to platí i v případě, pokud si budeme povídat „jen“ o Vaší sbírce motýlů :o).

S láskou Vaše kartářka Maat