• KARTÁŘKA MAAT | VÝKLAD KARET, VĚŠTÍRNA

    • Jsem kartářka MAAT a pro Ty z Vás kteří mě ještě neznají vykládám z karet Renaty Herber, které si můžete prohlédnout v sekci TAROT. Budu Vám ráda pomáhat kdykoli to bude zapotřebí a vynasnažím se Vás dostat z jakékoli nepříjemné životní situace, nebo alespoň Vám tuto událost pomoci pochopit a zorientovat se v ní.

    • KOUPIT TELEFONNÍ VÝKLAD Z KARET

Kartářka Maat

Vynasnažím se Vám představit. Jsem narozena ve znamení Vah. Od malinka jsem pozorovala lidi a říkala si co si asi myslí. A uvažovala nad věcmi, které dělají. Proč, na co, jak, k čemu. A co tu dělám já. Nad těmito všemi otázkami a mnoho dalšími bylo třeba uvažovat. Uvažovat a růst. Vše se střídalo až do „dospělosti“. Uvozovky? Ano. Dospělost je relativní. Každý z Vás si pod tímto slovem představí něco jiného a tak to necháme.

Prošla jsem asi jako každý z nás školkou, školami, různými kroužky, prací. Přičemž jsem neustále pozorovala okolí a snažila se ze sebe udělat lepšího člověka (přestože jsme všichni dokonalí). Člověka na kterého je spolehnutí, který se nebojí projít svými životními zkouškami. Vše zní hezky a bezproblémově. Leč takové to opravdu nebylo. Ale nezměnila bych jediný den ani minutu.

Vše co jsem prožila a budu prožívat mne formuje. Jestli dobře či nikoli o tom rozhodnou jiní. V průběhu toho všeho a touhy po něčem velkém jsem se ocitla ani nevím jak ve víru tarotu. K němu ovšem náleží i věci další. Mnoho dalších věcí. Najednou se pozoruji, jak sepisuji tyto řádky, které Vám mají prozradit něco o mě samé.

Myslím, že Vaše intuice Vám napoví zdali máte ze mne dobrý pocit či nikoli. Uvědomte si ho a vězte, že víte co máte dělat. Možná se uvidíme, uslyšíme. To nechám na Vás.

Miluji svoji práci. Miluji lidi. A rozhodla jsem se, že Vám budu pomáhat. Že Vás v tom nenechám samotné. Ale je to důvod proč se bude vídat pouze omezený počet dní v týdnu.

 

S láskou a úctou Vaše MAAT